مردم كردستان! توطئه هاي ملي و مذهبي را بشناسيد

مردم كردستان! توطئه هاي ملي و مذهبي را بشناسيد

3

وقتي زور جامه ي تقوا به تن مي كند، بزرگترين فاجعه ي تاريخ پديد مي آيد. كتاب مذهب درشرق وغرب«رادها كريشنا »

 در این برهه ی تاریخی، آتش تعصب فرقه پرستی و مذهبی گری ونژاد پرستي چنان شعله کشیده است که روزانه صدها کودک معصوم و بي گناه را به کام مردم خواران ضد خلق می کشاند. چه بسیار کودکاني كه یتیم می شوند و از آغوش گرم پدر و مادرانشان بی نصیب می گردند و چه بسیار زنان کُرد سنی مذهب، همسران و فرزندانشان را فقط به خاطر تفاوت مذهب ومليت با ديكتاتور؛ يا در زندان مي بينند يا بالاي چوبه ي دار ِصليبيون قرون وسطائي . علت این عفریت عصبیت و این فاشیسم را در روش شیطانی حکومت داران مردم خوار می توان جستجو کرد.

  با اجرای برنامه مرموز و خزنده ی سنی زدایی به جای مبارزه با فقر و دزدی و ارتشا و باند بازی و… هم منابع این ملت را هدر داده اند هم آتش کینه و نفرت فرقه گری را برافروختند!. چه کارها در مناطق سنی نشین برای تغییر بافت اجتماعی شهر و روستا و تغییرات جمعیتی نواحی مختلف ـ تشیع نمودن كه همان عرب كردن صدام مي باشد ـ که نمی کنند.

  از پارچه های سیاه عزاداری و سیاه پوشیدن های مراسم عزا گرفته واز برپایی جشن های سراسر توهین به ابوبکر و عمر با نام جشن غدیر و از تسلیت های سراسر توهین به عُمر داماد علی، با نام مراسم شهادت فاطمه و  از بررسی و رد ضمیمه ی دینی مدارس اهل سنت توسط علمای شیعه گرفته تا پخش اذان شیعه در شهری که مسافرانی شیعه مذهب دارد به گونه ای که درهنگام اذان با نصب بلند گوهای پر قدرت در خیابان های اصلی شهر، گویی اکثریت جامعه شیعه است!! اما نه تنها دريغ از يك مسجد اهل سنت درتهران؛ حتي تحمل نمازخانه اي را ندارند كه در وسط آن كنفرانس به اصطلاح وحدت آن را پلمپ مي كنند. اما درتمام شهرهاي سني نشين با سه حربه ي زر و زور و تزوير حسينيه ساختند.

 ودر ادامه ي تغییرنمادهاي فرهنگي شهري در 2 چهارراه منتهی به مرکز شهرسنندج، دو نماد بسیار واضح    شیعه را در وسط میدان نصب کرده اند. گویی که فاتح شهرند و این شهر را شیعیان تصرف کرده اند و این هم عَلـَم فتح شان است.

 درچهارراه صلاح الدين ايوبي، مردم انتظار نصب مجسمه ي فاتح بزرگ جنگهاي صليبي، قهرمان کُرد(سلطان صلاح الدين ايوبي)را داشتند كه ناگهان فانوس عزا را دراين چهارراه افتتاح كردند. يعني: کُرد حق شادي وسرمستي فتوحاتش را ندارد بلكه بايد براي سرنوشت سياهش در گريه وماتم وعزا  به سربه برد. با اين باور كه در چند متر بالاتر، قبرموهومي به نام ( هاجره خاتون ) كه گفته مي شود خواهر امام هشتم شيعيان است درآن قراردارد. ونكته ي جالب اين است كه نقل مي كنند هاجره خاتون 12قرن پيش به سنندج آمد و دراينجا فوت كرد ومردم سنندج ِآن زمان با احترام او را دفن كردند. تناقض اينجا آشكار مي شود كه درتمامي كتب تاريخ کُردي، سنندج كنوني قدمتش كمتر از 600 سال است و قبلا ًسنندج در قلعه ي حسن آباد كنوني بوده و سرزمين كنوني كه شهر درآن واقع است جنگلي براي شكار بوده است و…

اين دهن كجي به نسبت مليت مردم اين ديار برايشان كافي نبود تا اينكه جلوي مسجد جامع سنندج ( دارالاحسان ) آرم مخصوص صفوي ها را نصب كردند. گويا به قول آناني كه 28 شهريور 58 به كردستان لشكركشي كرده اند خواستند انتقام شكست فاطميان را از ملت کُرد بگيرند. اين توطئه هاي ملي ومذهبي بدون هماهنگي و برنامه ريزي مقامات امكان ندارد.

 ولی باز درد دين فروشي بسیار کشنده تراست. زمانی که مُلاهای دین فروش و خداناپرستِ بی اعتقاد، در قالب دو کاروان از بسیج طـُلاب و روحانیان کردستان؛ سفر سراسر تحقیر و توهین به مذهب و دین مردم را به منظور زیارت به سبک وسیاق شیعه، با لباس روحانی سُنی سنتی، انجام دادند که به گفته شاهدان عینی چه توهین هایی به مقدسات مردم نکردند وآنجاهم طبق معمول بساط زناي آزاد ( متعه ) گرم بود!!! به نسبت گناه خيانت و دين فروشي، زنا برايشان مانند صدقه است. و اینان امامان مساجد سنی می شوند !!؟؟.

و سرگل این اقدامات شبکه سیمای کُردستان است که در پُررنگ نشان دادن و پوشش دادن مراسم ها واَعیاد تشیع، گوی سبقت را از شبکه ی قم هم ربوده است. مصداق کاتولیک تر از پاپ شدن است؛ تا آنجا که عامل پخش سهوی مدحی از رادیو که گویا در شهر سنی مذهب سنندج اسمی از ابوبکر آورده است را به شدت توبیخ می کنند.

در صداوسيماي استان کُردستان كه خودشان به آن شبكه ي اصالت وفرهنگ مي گويند وبه قول مردم شبكه ي جاشTV  ، فقط از ايران وايراني سخن مي گويدو مركزنشينان هم حتي نه فقط يكبار کُردي را به عنوان زبان خطاب نكرده بلكه حتي استدلال مي كنند كه کُردي لهجه هم نيست، گويش است. شبكه ي محلي هم سخن از ايران وايراني دارد.

 چه زيباست آن سروده:

 » نه عه ره ب و نه ئيرانين، نه توركيكي شاخستانين؛ هه ركوردبوين و هه ر كورد ئه بين «

.اما تاريخ چه مي گويد: تاريخ مي گويد هرگزهيتلر نه تنها نتوانست تفكرش را به جهان بقبولاند، بلكه نزد ملت خودش هم منفورگرديد. صدام حسين در تعريب کُردستان ناكام ماند واكنون کُردهاي اقليم كوردستان در اوج عزت و شرافت وآزادگي زندگي مي كنند. اگر اينهاهم مي خواهند کُرد را فارس كنند و سني را شيعه، مي بينيم كه چگونه حتي مذهبيون خودشان تغيير مذهب مي دهند؛ و جمله ي مشهوري در سايتها هست كه خواستند سني را شيعه كنند اما شيعيان تهران ومشهد وقم و… ازدست رفتند و گفته مي شود كه درست وضعيت شوروي دهه ي 80 حاكم است. هنگاميكه در تاجيكستان وتركمنستان مسلمانان مشغول تاسيس دفاتر متعدد كمونيسم بودند، مسكو داشت خود را  براي وداع با كمونيسم آماده ميكرد.

 صداوسيماي کُردستان برنامه کُردي ملي دارد؛ اما کُردي را مي پسندد كه روضه ي کُردي بخواند. ايران وطن او باشد نه کُردستان و شعرهاي کُردي و دم از نيشتمان نزند اما از ميهن سخن بگويد. در اين شبكه نه تنها نامي از پيشواقاضي محمد وقاسملوها وشرفكندي ها نيست بلكه آنان تجزيه طلب و خائن هستند. سني را مي خواهند كه تمام  مراسمهاي عزاداريهاي صفوي را قبول داشته باشد وبه زيارتگاه امام زاده هاي موهوم برود و تابع مذهب رسمي باشد ودر كنفرانسهاي وحدت نما شركت كند. دراين شبكه ديگر نه تنها نامي از مفتي زاده و محمد ربيعي ها وسبحاني ها نيست بلكه آنان تفرقه افكنان خائن هستند. اما برنامه هاي مزخرف به نام تفسير وسيره ملاهاي درباري واعزامي قم هميشه پابرجاست.

 خوشبختانه سنت الهي در کُردستان هم تكرار خواهدشد وآن نابودي تمام توطئه هاي ظالمان است وملت کُرد با وحدت خود مي تواند آينده ي بسيار خوبي را براي خود بسازد.

                                                                                                             1/02/1394  شاهوـ سنندج

12

مکتب قرآن،حرکت مکتب قرآن،کاکه احمد مفتی زاده،پیروان علامه مفتی زاده،کردستان ومکتب قرآن.قرآن

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: